KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13396486
nr 1339 6486
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1974. Olja på pannå, 80x60 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:45:38
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr